Prodej, Pozemek zahrada, 2956 m², Lukášov

Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
1 550 000 Kč (Za nemovitost)

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velkou zahradu v Jablonci nad Nisou. Jde o výjimečné místo v Lukášově, v blízkosti Šafránové louky. Zahrada je oplocena, orientace ke světovým stranám zaručuje při hezkém počasí slunce celý den, stín poskytují vzrostlé stromy a keře, z nichž většina byla pravidelně udržována, stojí zde i skleník ve velmi dobrém stavu.

Součástí prodeje je dřevěná stavba na betonových patkách, kam je zavedena elektřina 220/380 V. Chatka disponuje sporákem, sprchovým koutem a splachovacím WC. Voda je zatím ze zkušebního vrtu, proces legalizace tohoto vodního zdroje probíhá a vodoprávní řízení bude dokončeno na náklady prodávajících. Odpad je nyní řešen formou menšího septiku. Na místě stával dříve vetší dům o zastavěné ploše 166 m2, základy jsou dodnes patrné. Územní plán umožňuje výstavbu v kategorii BP1. Magistrát města Jablonec nad Nisou aktuálně zpracovává zastavovací studii celé lokality, která má upřesnit a limitovat výstavbu v této jedinečné lokalitě.

Součástí prodeje je i plastový bazén, který je zapuštěn a usazen v betonových základech; je vybaven pískovou filtrací a zastřešením.

Pozemek nemá úplně ideální přístup, příjezdová komunikace je poměrně strmá a zejména v zimním období je vhodné auto 4x4. Na druhou stranu jde o místo v naprostém klidu, s minimálním počtem sousedů a v opravdové přírodě, přitom jen pár kilometrů od města. Takových míst opravdu mnoho není.

Identifikace parcel: č.269, č. 270/2, katastrální území Lukášov

Bude-li o nemovitost větší zájem, majitel si vyhrazuje právo prodat zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací přímo u makléře.

Tisk nabídky
  • Cena 1 550 000 Kč
  • Hypotéka od 4 507 Kč/měsíc
  • Číslo zakázky N79928
  • Typ nemovitosti Pozemky
  • Jednotka prodej Za nemovitost
  • Umístění objektu Klidná část obce
  • Celková plocha 2956 m2
  • Druh pozemku bydlení

Prodávající makléř:

 Jan Zeman

Mgr. Jan Zeman
Tel.: 604 200 252
E-mail: jzeman@rscs.cz

Zobrazit moje nabídky

Realitní kancelář:

Realitní společnost České spořitelny

Realitní společnost ČS / Realitní kancelář CENTRUM s.r.o.
Mírové náměstí 490/12, 466 01, Jablonec nad Nisou
Tel.: +420 483 311 133

Hypoteční úvěr


Mapa